Mongolija

Vrijeme Ulan Bator

Mongolija · Ulan Bator · 1300 m n. m. · Metropola

Lokalno vrijeme 10:00
19°C
Vedro Osjećaj kao 19 °C Vjetar 7 km/h
  • Vlažnost 75 %
  • Tlak 1006 hPa
  • Vidljivost 10 km
  • Izlazak sunca ☀ 05:27
  • Zalazak sunca 🌙 20:30

Prognoza po satu — Ulan Bator

  1. 04:00 21°
  2. 05:00 22°
  3. 06:00 23°
  4. 07:00 23°
  5. 08:00 24°
  6. 09:00 24°
  7. 10:00 24°
  8. 11:00 24°
  9. 12:00 24°
  10. 13:00 23°
  11. 14:00 21°
  12. 15:00 20°

Vremenska prognoza — Ulan Bator (7 dana)

Pet 31.7.
24°
14°
Sub 1.8.
22°
13°
Ned 2.8.
22°
13°
Pon 3.8.
24°
15°
Uto 4.8.
25°
16°
Sri 5.8.
25°
15°
Čet 6.8.
24°
15°

Klima Ulan Bator — prosjeci po mjesecima

Ulan Bator karakterizira izrazito kontinentalna klima s velikim temperaturnim razlikama tijekom godine. Zime su izuzetno duge, oštre i vrlo hladne, protežući se od studenog do ožujka, s temperaturama koje se često spuštaju daleko ispod nule. Unatoč ekstremnoj hladnoći, zime su često sunčane i suhe. Proljeće i jesen su kratki prijelazni periodi, obično prohladni, vjetroviti i suhi. Ljeta su relativno kratka, ali ugodno topla, s najvišim temperaturama u srpnju i kolovozu. Tijekom ljetnih mjeseci dani su topli i sunčani, idealni za istraživanje, iako večeri mogu biti svježe. Većina skromnih godišnjih oborina padne upravo u ljetnim mjesecima. Najbolje vrijeme za posjet Ulan Batoru za toplo vrijeme je od kasnog proljeća do rane jeseni, kada su uvjeti najugodniji za aktivnosti na otvorenom.

Slične destinacije kao Ulan Bator

Ako vam se sviđa ova destinacija, pogledajte i one sa sličnim tipom, klimom ili položajem.

O destinaciji: Ulan Bator

Koordinate:
47.8864 °, 106.9057 °
Wikipedia
Ulan Bator